Vítejte na stránkách Sboru dobrovolných hasičů obce Častolovice

 

 

Rádi bychom prostřednictvím těchto internetových stránek seznámili nejen laickou veřejnost,  se širokou škálou činností nejen Sboru dobrovolných hasičů obce Častolovice, ale i výjezdové jednotky. Budeme se snažit přinášet pro Vás, co nejčerstvější informace z dění u "častolovských" hasičů.

AKTUALITY

Brigáda členů SDH Častolovice.

V sobotu 6. června 2015, proběhla od ranních hodin, brigáda členů sboru dobrovolných hasičů....

Záznamy: 1 - 1 ze 1

ZÁSAHY

P - požár obilí - Kostelec nad Orlicí

Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Častolovice vyjela dne 2.8.2014 v pozdních odpoledních hodinách, na požár obilí u Kostelce nad Orlicí. Jednotka na místě události prováděla činnost spolu s kolegy z Kostelce nad Orlicí a Rychnova nad Kněžnou. Jednalo se o požár na ploše  cca 20 x 20 m.

PP - Častolovice směr Hřibiny

Půl hodiny po půlnoci dne 24. 5. 2014 vyjela Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Častolovice k požáru lesa mezi obcemi Častolovice a Hřibiny. Po příjezdu jednotky na místo události zjištěno, že se jedná o planý poplach. Jednotka na místě události spolupracovala s hasiči z Kostelce nad Orlicí a...

Požár - prověřovací cvičení - Týniště nad Orlicí

Krátce po druhé hodině odpolední dne 21. 5. 2014 byla Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Častolovice povolána k požáru lesa a vysokozdvižného vozíku v prostoru vojenského muničního skladu v Týništi nad Orlicí. Tento scénář byl hlavním cílem prověřovacího cvičení jednotek požární ochrany. JSDHO...

PP - Kostelec nad Orlicí - Nový zámek

Jednotka SDH Častolovice dne 21.5.2014 v 11:00 hodin, vyjela na požár do Kostelce nad Orlicí společně s kolegy z Kostelce nad Orlicí a Rychnova nad Kněžnou k požáru v budově Nového zámku. Po příjezdu zjištěno, že se jedná o planý poplach - sepnutí čidla elektrické požární signalizace.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>