Havlovice 11.7.2010 - VCHL

29.07.2010 09:06

Na soutěži v Havlovicích (TU) se nám vůbec nedařilo podle našich představ. Startovali jsme s trnovskou mašinou a jasnou taktikou. "V klidu počkej na vodu a pak ji tam pošli. To bude kolem 8,5 a dopadne to." Ta ale vzala za své v okamžiku zaváhání na koši. Jirka potom situaci trošku podcenil (nebo spíše přecenil výkon stříkačky) a bylo to. Na víc Vojta opoti SOKOLOJ prostříknul dvě vteřiny. Čas 20,75 znamenal v konečném účtování 16. místo a 5.bodů do tabulky. Jenom ba okraj, SOKOL dal 18,75 , což by bývalo bylo 4.místo. Jenže na kdyby se nehraje. A proč jsme měli půjčený stroj? Vzhledem k tomu, že jsem jel na dovolenou a domů se nevracel, neměli jsme možnost dopravy. Vše ostatní se klukům vešlo do aut, ale dostat do kufru vozidla typu Peugeot 205 stříkačku se ukázalo jako nadlidský úkol :) . Ještě že v tomto sportu jde víc o partu lidí a tak podobné scény nejsou ničím neobvylím.

FOTO na VCHL.com

MS