Podorlická liga 2010

21.12.2010 13:20

Podorlická liga zná své pořadatele pro rok 2010. ČASTOLOVICE - 18. září

V sobotu, 7.listopadu 2009 se v hasičské zbrojnici v Trnově konala schůzka rady Podorlické ligy a žadatelů o pořádání soutěže zařazené do tohoto seriálu. Do seriálu podalo přihlášku celkem 12.zájemců. Houdkovice, Trnov, Semechnice, Rájec, Tutleky, Opočno, Dobruška, Pšánky, Častolovice a nově Výrava, Meziměstí a Horní Radechová. Podle pravidel PL, že bude XI. ročník maximálně 11-ti dílný, bylo nutné jednu z žádostí z tohoto ročníku vyřadit. Po tajné volbě, kdy vybírali zástupci pořadatelů z uplynulého ročníku, zbyl Černý Petr v poměru 7:2 v rukou Tutlek.

Následovala úprava pravidel, respektive jejich co největší přiblížení se pravidlům ligy nám nejbližší, Východočeské hasičské ligy. To se vcelku dařilo rychle. I termíny jednotlivých žadatelů byli akceptovány. Můžeme tedy říci - pohoda.

Jak to celé vlasně dopadlo. Tak to zatím nevím přesně, protože celkam 5 žadatelů má podánu přihlášku ještě i do VCHL. Kdo to je? Sledujte pozorně tabulku níže.